Un prieten caută un job

Prietenul – român întors acasă – a terminat Dublin Institute of Technology și specializarea lui e Games Developing and Design.

Drept pentru care își caută un job de Game Designer. Dar se pricepe și la C/C++, Java, Python, Prolog, Haskell, J2ME, PHP și HTML.

Pentru că nu a mai lucrat (exceptând diverse concursuri și proiecte din facultate) își caută un job entry-level sau măcar un internship (plătit sau nu).

Dacă vă interesează, un mail sau un comentariu v-ar putea pune în legătură cu el.

Andrei Crivăț

7 Comments

    • Andrei Crivat   •     Author

      am sa-i spun, multumesc 🙂

  1. Anca   •  

    Daca are nevoie sa scoata un ban, s-ar putea uita aici: https://www.elance.com/r/jobs/q-game (io am cautat aiurea, el ar sti mai bine ce i se potriveste) . Poate fi o chestie temporara, sau poate prinde ceva full-time, depinde cum se potriveste cu cererea 🙂

  2. Kriogen   •  

    La ce cunostinte are si avand in vedere ca studiile le-a terminat in alta tara cu siguranta isi va gasi un job destul de rapid. Ii urez succes 🙂

  3. Cristina   •  

    Buna Andrei,

    Daca amicul tau este pasionat , entuziast, inovativ si tanar, daca ii plac sesiunile de gaming intre colegi si e genul care vrea sa faca o arta din a scrie cod, atunci am pastrat un loc pentru el in echipa perfecta :).
    Este vorba de un job de Python developer in Bucuresti, in cadrul unui proiect foarte fain, condus de oameni tineri si deschisi.
    Pentru mai multe detalii, pot fi contactata pe adresa de e-mail: cristina.sincan@techmind.ro.

    O zi faina!

    Cristina

    • Andrei Crivat   •     Author

      Multumesc, i-am transmis 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aboneaza-te la comentarii. Poti sa te abonezi si fara sa lasi un comentariu